sushi mix’adienis

Kiekviena trečiadienį nepraleisk SUSHI MIXADIENIO, kurio metu Pick & Mix vitrina Tave pasitinka su nuolaidomis – perki DAUGIAU, o moki MAŽIAU!

Nuolaidos perkant sushi sushi vilniuje, renkantis Vitrinoje esančius sushi.

COCA COLA 0.25l

1.50 €

COCA COLA ZERO 0.25l

1.50 €

Verslo DIENOS PIETŪS 11val. iki 15val.

Juk skanus maistas padeda dar geriau atsipalaiduoti nuo įtemptų darbų. 
Visuose mūsų restoranuose galite rasti dienos pietų pasiūlymus – kaskart vis kitokie. Užsukite ir pietaukite pas mus – prisėskite mūsų restoranėliuose, o jei norite – pasiimkite maistą su savimi.
 

Jūsų dienos pietums – sushi, dienos sriuba, sotieji Bowl su pasirinktu proteinu (ryžių dubuo su daržovėmis ir vištiena/lašiša/tofu sūriu).

VERSLO PIETŪS Į BIURĄ/OFISĄ*

Pietaujate kartu su kolegomis? Susisiekite su mumis ir sutarę Jums tinkamą pietų laiką ir užsakymą – pristatysime jį kaskart tiesiai Jums į biurą.

 

*yra papildomų sąlygų

 

 

Dienos pietūs kainos vietoje (kainos nurodytos be pakuotės mokesčio):

verslo pietus sushi sriuba ir uzkandziai

VERSLO DIENOS PIETŪS ĮMONĖMS

Juk skanus maistas kelia geras emocijas, ko pasekoje, tai turi teigiamą įtaką darbo kokybei. 
Mūsų vienos pagrindinių vertybių – kokybė, skonis ir šviežumas. Todėl įsipareigojame tiekti tik kokybiškus, gomurį džiuginančių skonių ir šviežius sushi rinkinius, karštus sushi, sushi wrap. Esant poreikiui, galime pasiūlyti sriubas bei sočiuosius Bowl.
 
Esame lankstūs, todėl pietūs paruošime taip, kaip labiausiai tinka Jūsų darbuotojams: nuo mažų iki didelių rinkinių, nuo mūsų meniu sushi iki specialių vegetariškų sushi. Kita opcija, kurią galime pasiūlyti – sotieji Bowl su pasirinktu proteinu (ryžių dubuo su daržovėmis ir vištiena/lašiša/tofu sūriu)
 
Maistą pristatome patys sutartu laiku, sutartą dieną. Susiekite su mumis:
info@sushisushi.lt arba +37060527122 ir mes Jums pateiksime pasiūlymą.

Sushisushi